> ecoTENNIS – kiliminės dangos uždarų teniso ir Padelio teniso kortų aikštynas Kauneimg387347

> ecoTENNIS pirmieji ir vieninteliai Kaune siūlo galimybę išbandyti Padelio tenisą

> ecoTENNIS garantas – lojalumas, nuolaidos, mokėjimo sąlygos, partnerių programos,…..!

> ecoTENNIS teikiamos paslaugos:

• dirbame ištisus metus, 7 dienas per savaitę
• teniso aikštelių nuoma
• Padelio teniso aikštelių nuoma
KAUNO TENISO AKADEMIJA972193_781017015249300_3677715651688572534_n
• individualios treniruotės su treneriu
• grupinės vaikų treniruotės
• privačių ir sezoninių turnyrų organizavimas
• teniso ir Padelio prekių parduotuvė
• pirtis
• rankšluosčių nuoma
• kavinė
• belaidis internetas Wi-Fi

> ecoTENNIS aikštelės

Jūsų laukia net 7 puikiai įrengtos kiliminės dangos lauko teniso aikštelės (4 aikštelės padengtos granulėmis) ir 2 Padelio teniso aikštelės (modernios architektūros ir dizaino „Panoramic“ stiliaus). Aikštelių danga pagaminta Vokietijoje, sertifikuota ITF, atitinka pusiau lėtą 4 kategoriją (medium-slow), www.schoepp-sportboden.de.

Atsižvelgiant į žaidėjų pageidavimus ir siekiant optimizuoti žaidybines charakteristikas, buvo nusiųsti kiliminės dangos pavyzdžiai granulių gamintojams. Pagal gamintojų laboratorinius tyrimus (labiausiai atitinkančias mūsų kiliminę dangą) buvo pasiūlytos EPDM  „Melos“ 1-3 mm dydžio ir įvairių formų sintetinio kaučiuko granulės, kurios supiltos ant 6 teniso aikštelių kiliminės dangos – sektoriuje A ant 1, 2, 3 ir 4 aikštelių,  sektoriuje B ant 5 ir 6 aikštelių ir sektoriuje D ant 8 ir 9 Padelio teniso aikštelių. Sektoriuje C ant 7 aikštelės – granulių nėra, www.melos-gmbh.com/de.

 

„Melos“ EPDM granulės – Nr. 1 Europoje!
„Melos“ granulių privalumai:

 

  • suteikia slenkantį efektą („pračiuožimą“), kuris apsaugo (neapkrauna) sąnarius, stuburą ir raumenis
  • įvairių formų, mažas kiekis, optimalus grudelių pasiskirstymas and dangos, kuris užtikrina aukštą sporto saugos lygį (visada vienodą „pračiuožimą“)
  • matoma teniso kamuoliuko atsimušimo ant dangos/linijų vieta
  • suteikia galimybę žaisti ir su lygia ir su universalia tenisui skirta avalyne
  • įvairių spalvų, maksimaliai priderintos prie kiliminės dangos
  • atsparios dilimui, nekenksmingos, bekvapės
  • nukritus „nenudegina“ odos paviršiaus

 

> ecoTENNIS renginiai

Baigėsi 2016-2017 m. žiemos sezono ecoTENNIS turnyrų maratonas. Per sezoną ecoTENNIS suorganizuoja per 30 teniso ir padelio teniso turnyrų. Turime reitinginius turnyrus, kurie susideda iš ne mažiau kaip dešimties etapų, kuriuose dalyviai kaupia savo reitingo taškus. 2Taip pat turime tradicinius/ didžiuosius kasmetinius turnyrus, kurie vyksta jau nuo pirmųjų mūsų gyvavimo metų. Tai mūsų gimtadienio turnyras, Kalėdinis, Valentino dienos bei, žinoma, „Kauno diena Taurė“ – didžiausias ir laukiamiausias sezono renginys. 1

Šie turnyrai kasmet pritraukia didelį būrį teniso mylėtojų ne tik iš Kauno, bet ir iš tolimiausių Lietuvos kampelių.

3

Būtent šie turnyrai yra itin laukiami ne tik dėl galimybės išbandyti jėgas teniso aikštelėje, bet taip pat dėl progos puikiai praleisti laiką su bendraminčių kompanija prie gausaus ecoTENNIS vaišių stalo. Be abejo visus labai motyvuoja ir puikūs mūsų rėmėjų prizai, kuriais būna apdovanoti visi turnyrų laimėtojai, o neretai ir paprasti dalyviai. Mūsų rėmėjų gausa ir jų dosnumas išties žavi!

 

4

Populiarėja ir padelio teniso turnyrai. Mūsų organizuojamas „Padel Open“ turnyras susideda iš kelių etapų, tačiau prie jo prisijungti galima bet kada. Vis dar esame vieninteliai Kaune, galintys pasiūlyti šią azartišką ir itin smagią sporto šaką, skirtą visai šeimai. Tad kviečiame visus išbandyti!

Vasaros sezonu taikome nuolaidas ir laukiame visų sporto aistruolių!

 

„Kauno diena Taurė“ – tai jau penktus metus iš eilės besitęsiantis ecoTENNIS’o ir Kauno dienos bendras projektas, kasmet tradiciškai sutraukiantis ne mažiau kaip šimtą dalyvių ir tapęs laukiamiausiu sezono renginiu. Šiemet subūrėme tris vyrų grupes, kurias išskirstėme pagal pajėgumą, ir vieną bendrą moterų grupę. Nors dalyvių sulaukėme iš visos Lietuvos, kauniečiai buvo nenugalimi ir pasiglemžė visas pirmąsias vietas vyrų grupėse. Tuo tarpu pas moteris pirmosios vietos taurės iškeliavo į Vilnių, – jas išsivežė Eglė Markelytė su Aušra Rudiene. Stipriausioje, A vyrų grupėje, jau ne pirmus metus pirmos vietos taurė įteikiama buvusiam Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjui Arūnui Rozgai ir jo partneriui Tomui Išganaičiui. B grupėje triumfavo Minvydas Vala ir Lukas Teišerskis. Įsimintiniausia kova dėl pirmosios vietos vyko C grupėje tarp Manto Šidlausko su Paulium Kuzma ir Raimondo Satkausko su Žanu Morozovu. Pastarieji tik trečiame sete palaužė priešininkus ir iškovojo taip siektą pergalę.222 (1)333222 (2)

Turnyro metu dalyviai mėgavosi šviežiai skrudinta verocafe kava, belos toscanos sausainiais, sushi ir skaniausiais užkandžiais. Tad tarpuose tarp mačų dalyviai turėjo puikią progą atsipūsti ir pasigardžiuoti vaišėmis besišnekučiuojant su kitais teniso entuziastais.

Džiaugiamės, jog kasmet pavyksta suburti tiek bendraminčių. Žinoma, labiausiai džiaugiasi turnyro prizininkai, kuriems rėmėjų įsteigtos dovanos netilpo glėbiuose. Per „Kauno dienos“ turnyrą rėmėjai būna ypač dosnūs, už tai jiems ir dėkojame!

„Kauno diena Taurė“ yra paskutinis dvejetų turnyras 2015/2016 m. žiemos sezone, tad visų laukiame grįžtant kitą sezoną! Tikimės, jog Jūsų gretos tik didės!

Fotogalerija

Plačiau apie turnyrą skaitykite „Kauno dienoje“1 straipsnis, 2 straipsnis

Mūsų sportininkams jau tampa įprasta Valentino dienos savaitgalį praleisti kartu su tenisu. 2016.02.13/14 teniso mėgėjai ir mėgėjos varžėsi dėl nugalėtojų titulo ecoTENNIS mix dvejetų turnyre.

111

222Šis turnyras išsiskiria savo žaisminga nuotaika, kurią nuo pat pradžių sukuria rėmėjų paruoštos romantiškos dovanėlės visiems turnyro dalyviams. Norėdami laimėti romantiškiausios poros vardą, už kurį laimėtojams atiteko pilni maišai Snickers įsteigtų saldžiųjų dovanų, dalyviai konkuravo tiek savo valentiniška apranga, tiek dėmesiu vienas kitam teniso aikštelėje. Šis laimėjimas po balsavimo atiteko Evelinai Šutienei ir Raimundui Šlepikui, kurie dar ilgą laiką pasibaigus turnyrui galės mėgautis šokoladais!

Turnyro metu kaip visuomet smagiai leisti laiką buvo galima ne tik teniso aikštelėje, bet ir už jos ribų, – vaišinantis ecoTENNIS vaišėmis bei kartu su teniso mėgėjais stebint besivaržančias poras.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, o taip pat rėmėjams už gausius ir vertingus prizus!

Fotogalerija

1

2

2015.12.12/13 ecoTENNIS kartu su „neodenta“ surengė šventinį vyrų ir moterų dvejetų turnyrą „neodenta Taurė“. Tai tradicinis ecoTENNIS turnyras, organizuojamas švenčių proga ir pasižymintis ypač gausiomis dovanomis. Kalėdinė ecoTENNIS dovana laukė kiekvieno dalyvio!

Šis turnyras dalyvių laukiamas ne tik dėl dovanų ar progos išbandyti jėgas teniso aikštelėje, bet ir dėl galimybės prie ecoTENNIS vaišių stalo prisiminti praėjusius metus, gražiausias kovas, įsimintiniausius taškus.

3

Labai džiaugiamės kartu su turnyro nugalėtojais ir linkime jiems didžiausios sėkmės ir 2016 metų turnyruose. „neodenta“ ir kiti rėmėjai pasirūpino, kad šventinį laikotarpį visi prizininkai pasitiktų su glėbiu dovanų. Tiek rėmėjams, tiek dalyviams dėkojame už puikius kartu praleistus metus!

Visus teniso mėgėjus sveikiname su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis. Linkime šilto, jaukaus šv. Kūčių vakaro ir azartiškų naujųjų metų!

Fotogalerija

2015.11.14/15 ecoTENNIS minėjo savo šeštąjį gimtadienį. Šventiniame turnyre kaip visuomet buvo gausu dovanų, kuriomis buvo apipilti ne tik turnyro prizininkai, bet ir kiti dalyviai.

7Puikūs prizai ir žinoma dalyvių azartiškumas dėl nugalėtojų vardo skatino kovoti iki paskutinių takų. Po permainingų dvikovų moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Indrė Puidokė ir Eglė Chmieliauskaitė. Tuo tarpu stipresnėje vyrų grupėje – Arūnas Rozga poroje su Aidu Valiukevičium. 9 (2)

Gimtadienio turnyro vakaras kaip visuomet buvo pilnas staigmenų ir prizų. Dalyviai turėjo progą ne tik pasimėgauti gardžiomis ecoTENNIS vaišėmis, bet ir sudalyvauti žaidime bei tradicinėje gimtadienio loterijoje, kurioje nelaimingų bilietų nebūna! Besidžiaugdami prizais valgėme tortą, klausėmės muzikos ir šokome iki vėlaus vakaro.

9 (1)

Už puikią šventinę nuotaiką dėkojame mūsų dosniesiems rėmėjams ir dalyviams!

Tikimės, jog kartu sutiksime dar ne vieną gimtadienį!

Kviečiame 2015 m. užbaigti ecoTENNIS kalėdiniame dvejetų turnyre „neodenta Taurė“

Fotogalerija

Tradicinis ecoTENNIS turnyras „Kauno diena Taurė“ šiais metais sutraukė virš šimto dalyvių. Tai jau ketvirtas sezonas, kai kartu su Kauno diena organizuojame šį turnyrą. Šis dvejetų turnyras, kaip tradicija, tapo didžiausiu ir labiausiai laukiamu metų turnyru. 2 (2)

Šiemet susurinko 4 dalyvių grupės. Džiaugiamės, jog pavyko suburti ir „profas“ + mėgėjas grupę, kurios nugalėtojais tapo Oskaras Kalinauskas ir Ramūnas Žukas. Stipresnėje mėgėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo Arūnas Rozga ir Tomas Išganaitis, o silpnesnės grupės nugalėtojais jau antrus metus iš eilės tapo Linas Bitinas ir Virginijus Pileckis. Moterų grupėje triumfavo turnyro favoritėmis laikytos Indrė Puidokė ir Rasa Butrimaitė. Tačiau gausiomis rėmėjų dovanomis buvo apdovanoti visi 32 prizininkai.

2 (1)Pasibaigus pirmosios dienos varžyboms visi dalyviai vaišinosi sushi ir kitomis ecoTENNIS vaišėmis. Vakarėlio metu buvo išrinktas ir turnyro loterijos laimėtojas – Svajūnei Vadopalaitei atiteko savaitgalis su JEEP automobiliu su pilnu kuro baku. Tad prizų ir geros nuotaikos tikrai netrūko!

3

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas dalyvavo ir, žinoma, rėmėjams, kurie išties papuošė mūsų turnyrą ir puikiais prizais dalyvius paskatino dar labiau stengtis ir dovanoti mums nepamirštamus taškus. Tikimės, jog tradicijos išliks, ir kartu su Kauno diena surengsime dar ne vieną turnyrą!

Fotogalerija

Plačiau apie turnyrą skaitykite Kauno dienoje: 1 straipsnis, 2 straipsnis

1Šiais metais ecoTENNIS mix dvejetų turnyre „neodenta Taurė“ dvejose grupėse varžėsi per 70 dalyvių. Kadangi turnyras sutapo su Valentino diena, romantikos ir aistrų išties netrūko. 2Visą dieną dalyviai būriavosi prie ecoTENNIS vaišių stalo, gardžiavosi šviežiai skrudinta kava ir Bela Toscana sausainiais. Vakarą kaip visuomet pasitikome su sushi, muzika ir šokiais. Keldami vyno taures dalyviai ne tik prognozavo būsimų finalų baigtį, bet ir rinko romantiškiausią bei aistringiausią turnyro poras bei dalyvavo loterijoje. Romantiškiausia turnyro pora tapo Laima Malakauskienė ir Žilvinas Miežis, o aistringiausiais buvo išrinkti Džemilė Sapiežinskienė ir Linas Bitinas. Pasidžiaugti galime ir už Iloną Lisauskienę, kurios laiminga ranka 3padėjo jai turnyro loterijoje laimėti savaitgalį su Fiat automobiliu su pilnu kuro baku.

Džiaugiamės ir dėkojame dalyviams už kartu su tenisu praleistą Valentino dienos savaitgalį ir, žinoma, nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus! Taip pat dėkojame generaliniam turnyro rėmėjui „neodenta“ ir kitiems rėmėjams už puikias dovanas!

Fotogalerija

2014.12.13/14 vyko vienas didžiausių, tradicinių ecoTENNIS turnyrų – kalėdinis dvejetų turnyras, kurio kiekvienais metais laukia didelis būrys teniso mėgėjų. aNe išimtis ir šie metai – turnyras sutraukė didelį skaičių dalyvių, kurių tikslas buvo ne tik iškovoti pirmos vietos titulą, bet ir puikiai praleisti laiką. Tačiau atkaklių kovų išties netrūko! Po intriguojančios finalinės kovos stipriųjų grupėje nugalėtojais tapo Arūnas Rozga ir Rolanas Išganaitis. Tuo tarpu moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Agnė Bieliūnaitė ir Justė Kančaitė.

Kalėdinė nuotaika kuriama buvo jau nuo pirmųjų turnyro akimirkų. Visi dalyviai buvo sutikti su bkalėdine ecoTENNIS dovana. Stalas buvo nukrautas vaišėmis visos dienos metu, o vakarą užbaigėme su sushi iš sushi express, muzika ir šokiais.

Kadangi kalėdos – dovanų metas, turnyro rėmėjai pasirūpino, cjog prizininkams dovanos netilptų rankose. Tad dėkojame rėmėjams už jų dosnumą!

ecoTENNIS linki Jums gražių ir šiltų švenčių bei laukia sugrįžtančių į turnyrus jau kitais metais!

Fotogalerija

2014.11.15 ecoTENNIS minėjo savo pirmąjį jubiliejų – 5-ių metų gimtadienį. Šia proga buvo suorganizuotas dvejetų turnyras, o jo nugalėtojai apdovanoti gausiais rėmėjų prizais.

2

Vakare žaidėjų laukė vaišės, tortas ir gera muzika. Tradicija tapusi gimtadienio loterija džiugino šventės dalyvius tik laimingais bilietais. 1Ypatinga sėkmė lydėjo Ramūną Žuką – jis kartu su Dariumi Augustinaičiu ne tik iškovojo pirmąją vietą turnyre, bet ir laimėjo pagrindinį loterijos prizą!

Nuoširdžiai dėkojame turnyro rėmėjams, dalyviams ir dar kartą sveikiname nugalėtojus!

Fotogalerija

2014.04.05/06 ecoTENNIS’as kartu su dienraščiu „Kauno diena“ jau trečius metus iš eilės suorganizavo tradiciniu tapusį turnyrą – „Kauno diena TAURĖ“.  2007-05-12 19.14.27Šis turnyras kaip visuomet susilaukė ypatingo žaidėjų dėmesio. Sulaukėme per šimtą svečių iš įvairių Lietuvos miestų. Aktyviausiai šiais metais reiškėsi moterys – jų grupė buvo gausiausia. Džiaugiamės, kad didėja žaidžiančių tenisą moterų gretos! Nuoširdžiai sveikiname Nijolę Makarevičienę ir Birutę Adomavičienę, iškovojusias pirmos vietos titulą.2007-05-13 02.46.57

Atkaklių kovų netrūko ir vyrų tarpe. Šį kartą sėkmingiausiai pasirodė kauniečiai, susišlavę kone visas prizines vietas. Grupėje „profas“ + mėgėjas, įveikę visus varžovus nugalėtojų taurę laimėjo Simas Malakauskas ir Rimas Sajus.

Ir žinoma – koks gi vakaras be sushisushi vaišių ir vyno! ecoTENNIS kaip visuomet sukvietė visus prie vaišių stalo aptarti įspūdžių ir prognozuoti finalinių kovų baigčių. Daug diskusijų sukėlė ir ecoTENNIS naujiena – Padelio tenisas (ecoTENNIS aikštyne įrengti du Padelio teniso kortai). Visi dalyviai gavo dovanų – 1 val. Padelio žaidimo, tad laukiame visų, norinčių išbandyti šią nuotaikingą, lengvai išmokstamą ir ypač sparčiai populiarėjančią sporto šaką!

2007-05-14 00.33.57

Dėkojame generaliniam turnyro rėmėjui UAB „Aurika“, informaciniam rėmėjui „Kauno diena“ ir visiems rėmėjams, už ypatingai gausias dovanas, dėl kurių tikrai buvo verta stengtis!

Lauksime visų sugrįžtant kitais metais!

Plačiau apie turnyrą skaitykite Kauno dienoje: 1 straipsnis, 2 straipsnis

Fotogalerija

Valentino dienos proga 2014.02.15/16 ecoTENNIS’e buvo surengtas mix dvejetų turnyras, kuriame turėjo galimybę dalyvauti ir patyrusios, ir pradedančiosios poros. Sportinių intrigų išties netrūko. Ypač įnirtingos kovos vyko dėl galimybės varžytis finale. Stipresniųjų grupėje nugalėtojų titulas atiteko Indrei Puidokei ir Augustinui Karkauskui, o siplnesniųjų grupėje pergalę šventė Nida Kazokienė ir Artūras Špilkovas. Prizininkai buvo apdovanoti gausiomis rėmėjų dovanomis, o „SKINIJA“ šventiškas kojinaites dovanojo visiems turnyro dalyviams.

2007-03-24 18.37.372007-03-25 02.54.07

Jau tapo tradicija turnyro įspūdžius aptarinėti prie sushi vaišių stalo ir vyno taurės. Vakaro metu buvo išrinkta ir romantiškiausia turnyro pora, kuria tapo Džemilė ir Egidijus Sapiežinskai. Jiems atiteko Kaunas City Hotel įsteigta dovana – romantiška nakvynė dviems. Sveikiname juos!

Dėkojame visiems, kurie romantiškiausią metų savaitgalį praleido kartu su ecoTENNIS!

Fotogalerija

IMG_7096

2013.12.14/15 ecoTENNIS organizuojamas kalėdinis turnyras „neodenta Taurė“ pritraukė kone 100 teniso mėgėjų. Labai džiaugiamės sulaukę tiek dalyvių, kurie pademonstravo profesionalų žaidimą bei intriguojančias kovas.
Nors šiais metais žiema sniego pagailėjo, puikią kalėdinę atmosferą kūrė gausus vaišių stalas. Aptarti turnyro įspūdžių visi rinkosi prie karšto vyno taurės. Be to, šį kartą dalyviai turėjo progą ne tik vaišintis sushi, bet ir išmokti jį gaminti stebint kaip tą daro šios srities profesionalai. IMG_7096Buvo ir tokių, kurie panoro išbandyti gaminti patys.

IMG_7096

Ir žinoma, kokios gi šventės be dovanų! Dalyviai buvo apdovanoti gausiomis generalinio turnyro rėmėjo „neodenta“ bei kitų rėmėjų įsteigtomis dovanomis. O ecoTENNIS’as gardžią kalėdinę dovaną buvo paruošęs kiekvienam turnyro dalyviui.
Tad nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir džiaugiamės už nugalėtojus!

Su Jumis praleidome puikius metus ir neabejojame, kad ateinantys bus dar geresni!

Fotogalerija

Aptarinėjant ecoTENNIS 4-ių metų gimtadienio įspūdžius, teniso visuomenės nariams Aidui Valiukevičiui ir Mindaugui Žemaitėliui kilo idėja suorganizuoti parodomąjį dvejetų mačą tarp geriausių šiuo metu Lietuvoje žaidžiančių tenisininkų – Gvido Sabeckio/Aurimo Karpavičiaus ir Kasparo Žemaitėlio/Simo Malakausko.

IMG_7096Neilgai trukus ši mintis materializavosi į didelį labdaros renginį, kurio globėju sutiko tapti Kauno meras Andrius Kupčinskas. O pagrindine idėja tapo pagalba neįgaliems gabiems vaikams.
Parodomojo mačo metu – 2013.12.13 d. (iki pat gruodžio 26 d.) buvo renkamos lėšos vaikams, kurios gruodžio 26 d. buvo perduotos per Kauno rotušėje vykusį tradicinį kalėdinį labdaros renginį.
Šis gražus užmojis neliko nepastebėtas. Prieš pat renginį buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Gvidas Sabeckis, Aurimas Karpavičius, Simas Malakauskas, VŠĮ „Ekotenisas“ direktorė Lina Andriuškevičiūtė ir Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius, kuris sveikino sportininkus, įsitraukusius į šią gerumo akciją. Žinia apie labdaros renginį buvo paskleista: Kauno dienoje, Sportas.info, Sportas.lt, Sportin.lt, balsas.lt

IMG_7096Parodomojo mačo nugalėtojais tapo IMG_7096Gvidas Sabeckis ir Aurimas Karpavičius priešininkus įveikę rezultatu 6/3 7/5 6/4. Džiaugiamės, jog ši iniciatyva ne tik leido žiūrovams pasigrožėti aukšto lygio tenisu, bet ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems reikia labiausiai. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie to, kad šis renginys įvyktų ir žinoma tiems, kurie neliko abejingi neįgalių gabių vaikų atžvilgiu. Su Jūsų pagalba buvo surinkta 2180 Lt. Plačiau

Mes tikimės, jog tai taps mūsų nauju tradiciniu renginiu!

> VIDEO

Fotogalerija

IMG_7096 Švęsdami 4-ių metų sukaktį, 2013.11.16/17 suorganizavome tradicinį ecoTENNIS gimtadienio turnyrą, kuriame dalyvavo per 80 mėgėjų ir profesionalų iš visos Lietuvos. Siekdami, jog dalyviai ne tik varžytųsi tarpusavyje, bet ir kartu su mumis paminėtų šią gražią šventę, surengėme gimtadienio vakarėlį.
Viso vakarėlio metu netilo muzika, dalyviai vaišinosi tortu, gausiomis rėmėjų vaišėmis bei dalyvavo gimtadienio loterijoje. Kadangi visi bilietai buvo laimingi, pralaimėjusių čia nebuvo. O didžiausia sėkmė tą vakarą lydėjo Kęstutį Liepą, laimėjusį pagrindinį loterijos prizą.

IMG_7096IMG_7096 Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame, kad buvote kartu! Tikimės, jog kitais metais drauge sutiksime mūsų pirmąjį jubiliejų!

> VIDEO

Fotogalerija

IMG_7096
2012.12.15/16 dienomis ecoTENNIS aikštyne vyko tradicinis kalėdinis turnyras. Išvydome išties daug intriguojančių dvikovų. Stengtis, žinoma, buvo dėl ko. Prizininkai buvo apdovanoti puikiomis rėmėjų įsteigtomis dovanomis. O nugalėtojų laukė savaitgalis su naujausiais automobiliais iš „Inchcape motors“.

IMG_7096

Visą savaitgalį žaidėjai gardžiavosi šventinėmis vaišėmis ir skaniausiu sushi tortu. Be to, dalyvius vienijo ne tik pašnekesiai prie karšto vyno taurės, bet ir Rūtos Meilutytės iškovotas aukso medalis. Visi kartu stebėjome jos pergalingą kovą. Taigi, sportinių aistrų šį savaitgalį tikrai netrūko!

Fotogalerija

30m. tortas

Labai džiaugiamės, kad gyvuodami jau ketvirtą sezoną sulaukiame vis daugiau teniso entuziastų ne tik iš Kauno, bet ir kitų miestų, ypač sostinės. Pastebime, kad daugiau įmonių įsilieja ir yra neabejingos šiai sporto šakai – iš pažiūros paprastai, bet kartu ir sudėtingai.

Turime viso sezono turnyrą „granini Taurė“, kurį remia sulčių rinkos lyderis UAB „Eckes-Granini Lietuva“. Nuo 30 dalyvių, 2010 m. ecoTENNIS vyrų mėgėjų turnyre, išaugo iki 130 dalyvių, jau minėtame sezoniniame reitinginiame turnyre. Čia jie varžosi su sau lygiais varžovais, suskirstyti į grupes pagal žaidimo lygį.  Plačiau

 Šiai sporto šakai neabejinga ir kita gerai žinoma, moderni ir lyderiaujanti fleksografinė spaustuvė Baltijos šalyse UAB „Aurika“. 3m. dovanosKovoti dėl jos įsteigtų taurių, ecoTENNIS 3 m. gimtadienio proga 2012.11.17/18, susirinko tiek proAurika nugaletojaifesionalai, tiek mėgėjai. Vyko intriguojančios dvikovos, daug atminimo dovanų, šventinis tortas, loterija, vaišės, smagi nuotaika. UAB „Aurika“ įsteigė išskirtinį prizą visiems nugalėtojams ir galimybę dar kartą aptarti įspūdžius susitikus Rumšiškėse, ypač sveikoje lietuviškoje pirtyje kartu su geriausiais Lietuvos pirtininkais.

Plačiau

  2012IMG_3024.03.17/18 ecoTENNIS aikštyne pirmą kartą buvo organizuojamas turnyras, dienraščio „Kauno diena“ taurei laimėti. Turnyras sulaukė didelio teniso žaidėjų susidomėjimo iš Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus ir kitų miestų, nuo profesionalų iki mėgėjų, viso net 130 dalyvių, bei gausaus būrio „sirgalių“. Kauno dienos ziurovaiDidžiausios intrigos vyko grupėje, kur profesionalas kovojo poroje su mėgėju, o finale susitiko Kauno ir Vilniaus miestus atstovavę dvejetai, po inirtingos kovos, taurė iškeliavo į sostinę. Po pirmosios varžybų dienos turnyro dalyviai ne mažiau smagiai laiką leido ir restorane „Bajorų kiemas“. Čia teniso entuziastai aptarė pirmosios varžybų dienos sportines batalijas, o stipriausieji jau galvojo apie lemiamas akistatas sekmadienį. Turnyro dalyviams ir vakarėlio svečiams  buvo pasiūlyta laimėti gausybę rėmėjų įsteigtų prizų, dalyvauti specialioje loterijoje, susirinkusiuosius linksmino Bajoru kiemejaunieji Kauno dienos komanda„Kaspino“ šokėjai ir Kauno „Baltų“ krepšinio komandos šokėjų grupė. Oranizuojant šį renginį prisidėjo beveik dvi dešimtys įmonių. DNugaletojai Kauno dienosaug susidomėjimo sulaukęs tiek žaidėjų, tiek rėmėjų tarpe ir gerų emocijų suteikęs turnyras, dienraščio „Kauno diena“ komandos nuomone, turi tapti tradiciniu ir taurė grįžti į Kauną…

Plačiau

2013.03.16/17 „Kauno dienos taurė“ turnyro akimirkos čia

Eglute    2011.12.17/18 dienomis ecoTENNIS aikštynuose vyko Kalėdiniai Vaikaiturnyrai. Juose šeimininkavo ne tik teniso profesionalai, mėgėjai, bet ir Kalėdų Senelis kvietė jėgas išbandyti KAUNO TENISO AKADEMIJOS auklėtinius, kurių susirinko beveik daugiau kaip pusšimtis.

Visus vaikučius sveikino Kalėdų Senelis, apdovanojo dovanomis ir vaišinosi mūsų naujai atsidariusioje kavinėje.

Prie tento

Suaugusieji dėl ,,Champion TAURĖS” varžėsi net penkiose grupėse, dvi dienas vyko įtempos kovos, kurios baNugaletojaiigėsi gražiomis pergalėmis. Jėgas išbandė profesionalai kartu su mėgėjais, mėgėjai su mėgėjais, bei žaidžiantys iki 3m., vyrai ir moterys… Dėkojame turnyro rėmėjams, kurie padėjo sukurti šventinę nuotaiką.  O ecoTENNIS dovanėlės buvo skiriamos kiekvienam dalyviui.
Šeštadienio vakarą visų dalyvių laukė linksmas vakarėlis su šokiais ir vaišėmis…

Fotogalerija

2011.11.12/13 šventėme jau 2-jį ecoTENNIS gimtadienį, kurio metu buvo surengti du turnyrai: ecoTENNIS PIRAMIDĖS + ecoTENNIS ,,GIMTADIENIO TAURĖ”. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų žaidėjų ratas kasmetus auga, kaip ir žaidėjų profesionalumas… Turnyrų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir ecoTENNIS dovanomis, suteikiant galimybę daugiau pažaisti mūsų aikštyne, bei gavo mūsų partnerių ir rėmėjų dovanas. Taip pat apdovanoti PIRAMIDĖS vyriausias ir aktyviausi žaidėjai.

              Taures     

Labai dėkojame dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir rėmėjams už bendradarbiavimą! Pasibaigus turnyrams visi dalyviai vakare vaišinosi specialiai šiai progai iškeptais net dviem tortais, dalinosi įspūdžiais ir patirtimi…. Plačiau

 
 
Beranis ir Grigelis Džiugu, kad krepšinio šalyje, tenisas sparčiai populiarėja. Už šios sporto šakos populiarinimą laurus galime priskirti – Ričardui Berankiui ir Laurynui Grigeliui. Apie tai plačiau pasakoja treneriai 2011 m. Nr.10-12 žurnaleindex> Straipsnyje

 

 SkodaecoTENNIS aikštynas gruodžio 18-19 dienomis kvietė teniso mėgėjus į Kalėdinius renginius.  Šeštadienį ir sekmadien įvyko ecoTENNIS Muzikantai2010 m. Kalėdinis turnyras „BabolaT“ taurei laimėti. Turnyras pasi- žymėjo neįtikėtinais susitikimais, įdomiais rezultatais, įspūdingomis dovanomis. Buvo apdovanojami ne tik laimėtojai, bet ir renkami  „populiariausi“ žaidėjai.

Fotogalerija
> VIDEO

Su seneliu18d. vakare šventinę nuotaiką kūrė Kauno  Bigband muzikantai, visi galėjo vaišintis sushi, Jūratės Gulbinienės įmonės padovanotu skaniu tortu.

19d.vyko  KAUNO TENISO AKADEMIJOS Kalėdinės varžybos, kuriose įvairiose rungtyse varžėsi Akademijos nariai, pirmą kartą buvo surengtos ir teniso varžybos tarp stipriausių dalyvių, nugalėtojai apdovanoti taurėmis. Renginį vainikavo Kalėdų Senelio pasirodymas su dainomis, šokiais, žaidimais, dovanėlių įteikimu.  Vaikai vaišinosi picomis, vaisiais, šventiniu tortu. Plačiau

Renginiai sulaukė ypatingo rėmėjų dėmesio, kurie ir padėjo sukurti Kalėdinę nuotaiką visą savaitgalį.

2010.11.13 ecoTENNIS aikštynas šventė vienerių metų gimtadienį. Buvo organizuojamastaures Dvejetų turnyras „1-erių metų Tortasgimtadienio“ taurei laimėti, laimėtojai buvo apdovanoti šiai progai kurtais prizais ir visi turnyro dalyviai – specialia ecoTENNIS dovana. Turnyro metu dalyviai ir svečiai  vaišinosi užkandžiais ir gėrimais. Sveikiname visus dalyvavusius ir, žinoma, laimėtojus!

        Fejerverk

Vakare, turnyrui pasibaigus, kvietėme visus draugus į savo pirmojo gimtadienio šventę, stebėjome fejerverkus, vaišinomės gimtadienio tortu, sushi ir įvairiais gėrimais, aptarėme turnyrą; dalinomės prisiminimais apie praėjusius metus, mintimis apie ateities vizijas.
Dėkojame visiems apsilankusiems ir turnyro rėmėjams.

Fotogalerija

zalitenise

 

Taip ecoTENNIS aikštyną pavadino mūsų draugas žurnalas SPO:) (2010 Nr. 11-12)
> Straipsnis

 

 2010 m. spalio 23-24d. Kaune vyko tarptautinis ecoTENNIS OPEN 10&U ir 12&U reitinginis turnyras „Torlinos“ taurei laimėti, į kurį susirinko 94 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Turnyras vyko ecoTENNIS aikštyne, turnyrui teisėjavo Darius Augustinaitis ir Simas Kučas. Dvejose amžiaus grupėse vaikai kovėsi dėl generalinio turnyro rėmėjo „Torlinos“ taurės.eco12
Daugiausia žiūrovų emocijų ir dėmesio sulaukė berniukų iki 10 metų finalinė kova tarp Juliaus Adomavičiaus ir antros Latvijos raketės U10 grupėje  – Renars Grodski.  Julius po įtemptos ir permainingos kovos nugalėjo rezultatu 6/2;7/6.
„Kova vyko taškas į tašką, tai atsispindi ir rezultate. Julius sugebėjo tinkamu momentu aktyviai atakuodamas palaužti priešininką“ – komentavo teisėjas Simas Kučas.
Tuo metu kitose aikštelėse U12 amžiaus grupėje laimėjo E. Rusakevičius įveikė V.Jegorovą rezultatu 6/0; 6/2. Mergaičių U10 grupėje nugalėtoja tapo D. Chailenko, kuri finale kovojo su atstove iš Latvijos H. Vindere rezultatas 6/2;6/1, Mergaičių U12 amžiaus grupėje   –  7/5;6/4 laimėjo P. Verkovska, antra liko G. Buenanjo.Kamuoliukas
eco13Džiugu, kad vaikai savo jėgas galėjo išbandyti tarptautiniame reitinginiame turnyre. Kiekvienas turnyras skatina vaikų motyvaciją, varžybose ne tik sukaupiama patirtis, bet ir auga meistriškumas. Šis teniso turnyras vaikams buvo nemokamas. Mes kaip vieni iš turnyro organizatorių, bendradarbiaudami su rėmėjais, stengsimės jau artimiausiu metu surengti daugiau aukšo lygio teniso turnyrų Kaune“ sakė ecoTENNIS ir KAUNO TENISO AKADEMIJOS direktorė Lina Andriuškevičiūtė.

 

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas  2010 kovo 27d. stebėjo vykstantį ecoTENNIS žiemos sezono uždarymo dvejetųsu meru turnyrą ir sutiko tapti VšĮ „Ekotenisas“ organizuojamo „KAUNO TAURĖS“ tarptautinio teniso turnyro globėju, kuris vyks uždarame ecoTENNIS komplekse žiemos sezono metu.
„Džiugu, kad yra teniso sporto entuziastų, kurie ne tik  patys žaidžia, bet stengiasi, kad ši sporto šaka  taptų  populiari ir tarp visų miestiečių. Būtų iš ties puiku, jei  Kaune atsirastų uždarų patalpų teniso mokykla: taip  teniso meistrai būtų užauginami nuo pačių mažiausių žaidėjų. Tenisas, kaip ir kiekviena sporto šaka, svarbi miestui ir jo gyventojams“, – sakė meras A. Kupčinskas.

> VIDEO